Ağaoğlu1967 Hakkında

  • Nesiller Boyunca Ağaoğlu

AĞAOĞLU İNŞAAT 1967 yılında kurulmuş bir aile şirketi olup kurulduğundan bugüne ülkenin birçok yerinde gayrimenkul yatırım işlerinde bulunmuştur. 2000 li yıllardan sonra şirketimiz çağın gereksinimlerine uyarak  ikinci kuşak tarafından iş hacmi önemli ölçüde büyütülerek kurumsallaşma adına önemli bir konuma getirilmiştir.   Faaliyet konusu çoğunlukla yap-sat yöntemi ile nezih semtlerde lüks konut üretimi olan şirketimiz ayrıca özel iş merkezleri yapmış ve yapmaya devam etmektedir.
Hızla değişen teknoloji ve sosyo-kültürel ortamın gereklerini en yenilikçi özgün tarz ve tasarımlar ile ele alan şirketimiz, çağdaş yapılarla sağlıklı kentsel dönüşüme katkıda bulunmakta; profesyonel yönetimi, hızlı organizasyon yapısı ve tecrübeli teknik kadrosuyla konusunda markalaşma çabasındadır.
Her projesini ayrı bir heyecan ve kalite ufkuyla ele alan AĞAOĞLU  İNŞAAT hep daha iyinin peşinde olarak yapacaklarına odaklanmaktadır.  Bir inşaat firması olarak taşıdığı sorumlulukların farkında olan firmamız ortaya konulan yapıların işlevsellik, sağlamlık ve estetiği ile eser düzeyinde standart taşımasına önem vermektedir.
AĞAOĞLU İNŞAAT; Geçmişten günümüze ve geleceğe hayatı şekillendiren projeler sunan, bu projelerde sadece barınacak bir mekanın çok ötesinde yaşam alanlarına ruh katan, güven ve huzur veren , en rahat, en güzel, en modern, en estetik evler için araştırma çalışmaları yapan ve bu çalışmalarla birlikte hayatın şekillendiği yepyeni binalar ortaya çıkartan bir şirkettir.

Jotun
Kale
Artema
Vitra
Aksa
Rehau